Rakvere Riigigümnaasium

Aadress

Lai tn 36, Rakvere,
Lääne-Virumaa 44308

Telefon

(+372) 5697 2817

Kontaktid

Juhtkonna ja õpetajate kontaktid ning õpetajate konsultatsiooniajad

Liisa Puusepp

koolijuht

Liisa.Puusepp@rakvere.edu.ee

Mihkel Kangur

õppejuht

Mihkel.Kangur@rakvere.edu.ee

Ele Sööl

õppekorraldusjuht

Ele.Sool@rakvere.edu.ee

Sandra Valter

juhiabi

Sandra.Valter@rakvere.edu.ee

Erko Jäär

IT-juht

Marika Eiskop

Õppenõustaja

marika.eiskop@rakvere.edu.ee

Andri Võsokovski

Õppenõustaja

andri.vosokovski@rakvere.edu.ee

Lilian Joonas

Administraator

lilian.joonas@rakvere.edu.ee

Kerli Kängsepp

Kogukonnajuht

kerli.kangsepp@rakvere.edu.ee

Kärt Vilumets

Õpikeskuse koordinaator

kart.vilumets@rakvere.edu.ee

Maarika Arimäe

eesti keel ja kirjandus

maarika.arimae@rakvere.edu.ee

Anne Erbsen

eesti keel ja kirjandus

anne.erbsen@rakvere.edu.ee

Anneli Raud

eesti keel ja kirjandus

anneli.raud@rakvere.edu.ee

Reet Bobõlski

eesti keel ja kirjandus

reet.bobolski@rakvere.edu.ee

Heli Kirsi

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

heli.kirsi@rakvere.edu.ee

Inna Veizenen

vene keel

inna.veizenen@rakvere.edu.ee

Svetlana Šutova

vene keel

svetlana.sutova@rakvere.edu.ee

Kristin Lekko

inglise keel

kristin.lekko@rakvere.edu.ee

Hegi Soosaar

inglise keel

hegi.soosaar@rakvere.edu.ee

Kadri Mark

inglise keel

kadri.mark@rakvere.edu.ee

Tuuli Länik

inglise keel

tuuli.lanik@rakvere.edu.ee

Kärt Maasik

inglise keel

kart.maasik@rakvere.edu.ee

Marika Kundla

saksa keel

marika.kundla@rakvere.edu.ee

Heidi Reisi

kunst ja kunstiajalugu

heidi.reisi@rakvere.edu.ee

Teno Kongi

muusika ja muusikaajalugu

teno.kongi@rakvere.edu.ee

Raili Rooba

kehaline kasvatus

raili.rooba@rakvere.edu.ee

Andres Pajo

kehaline kasvatus

andres.pajo@rakvere.edu.ee

Anna-Liisa Nurgamaa

geograafia

anna-liisa.nurgamaa@rakvere.edu.ee

Aivi Leimann

bioloogia

aivi.leimann@rakvere.edu.ee

Liisa Turban

keemia

liisa.turban@rakvere.edu.ee

Tiiu Laheveer

matemaatika

tiiu.laheveer@rakvere.edu.ee

Hilja Roostik

matemaatika

hilja.roostik@rakvere.edu.ee

Maria Savina

matemaatika

maria.savina@rakvere.edu.ee

Katrin Kütt

matemaatika

katrin.kutt@rakvere.edu.ee

Carmen Keivabu

matemaatika

carmen.keivabu@rakvere.edu.ee

Tatjana Tommik

füüsika

tatjana.tommik@rakvere.edu.ee

Liitu meie meeskonnaga!

Meie siin Rakvere Riigigümnaasiumis hoiame alati silma peal heade ideede ja oskustega inimestel.