Rakvere Riigigümnaasium

Aadress

Lai tn 36, Rakvere,
Lääne-Virumaa 44308

E-R 7.30 – 18.00 

Järelvalvet õppeasutuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium: hm@hm.ee ja 372 735 0222.
Korruptsiooniennetusega seotud küsimustega palume pöörduda Haridus- ja Teadusministeeriumis korruptsiooniennetuse eest vastutava isiku poole: Hille Voolaid

Liisa Puusepp

koolijuht, G24B mentor

liisa.puusepp@rakvere.edu.ee

5697 2817

Mihkel Kangur

õppe- ja arendusjuht, G25A mentor

mihkel.kangur@rakvere.edu.ee

5699 3834

Agne Jõgis

õppekorraldusjuht, keemia

agne.jogis@rakvere.edu.ee

5699 4098

Lilian Joonas

infospetsialist, G14B mentor

lilian.joonas@rakvere.edu.ee

5697 8608

Riin Undusk

infospetsialist, G12B mentor

riin.undusk@rakvere.edu.ee

5697 8918

Jaanus Lekk

IT-spetsialist

jaanus.lekk@rakvere.edu.e

508 9923

Sandra Valter

juhiabi, andmekaitsespetsialist

sandra.valter@rakvere.edu.ee

5699 4128

Kadri Mark

meedianõunik, inglise keel, G23A mentor

kadri.mark@rakvere.edu.ee

5660 6550

Kerli Kängsepp

kogukonnajuht

kerli.kangsepp@rakvere.edu.ee

5688 8048

Kristlin Amor

kultuurijuht

kristlin.amor@rakvere.edu.ee

5697 9232

Andri Võsokovski

õppenõustaja, G13A mentor

andri.vosokovski@rakvere.edu.ee

5884 0087

Marika Eiskop

õppenõustaja, G31 mentor

marika.eiskop@rakvere.edu.ee

Kärt Vilumets

õpikeskuse koordinaator, G15B mentor

kart.vilumets@rakvere.edu.ee

Pille Beldman

informaatikaõpetaja, G25B mentor

pille.beldman@rakvere.edu.ee

Maarika Arimäe

eesti keel ja kirjandus

maarika.arimae@rakvere.edu.ee

Anne Erbsen

eesti keel ja kirjandus, G21B mentor

anne.erbsen@rakvere.edu.ee

Anneli Raud

eesti keel ja kirjandus, G34 mentor

anneli.raud@rakvere.edu.ee

Reet Bobõlski

eesti keel ja kirjandus, G32 mentor

reet.bobolski@rakvere.edu.ee

Heli Kirsi

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

heli.kirsi@rakvere.edu.ee

Aino Tonka-Reimer

ajalugu

Addo Ojasalu

ajalugu

addo.ojasalu@rakvere.edu.ee

Inna Veizenen

vene keel, G13B mentor

inna.veizenen@rakvere.edu.ee

Svetlana Šutova

vene keel

svetlana.sutova@rakvere.edu.ee

Kristin Lekko

inglise keel, G22B mentor

kristin.lekko@rakvere.edu.ee

Hegi Soosaar

inglise keel, G11B mentor

hegi.soosaar@rakvere.edu.ee

Tuuli Länik

inglise keel, G11A mentor

tuuli.lanik@rakvere.edu.ee

Kärt Maasik

inglise keel, G22A mentor

kart.maasik@rakvere.edu.ee

Marika Kundla

saksa keel, G12A mentor

marika.kundla@rakvere.edu.ee

Heidi Reisi

kunst ja kunstiajalugu, G14A mentor

heidi.reisi@rakvere.edu.ee

Raili Rooba

kehaline kasvatus, G23B mentor

raili.rooba@rakvere.edu.ee

Andres Pajo

kehaline kasvatus, G33 mentor

andres.pajo@rakvere.edu.ee

Anna-Liisa Nurgamaa

geograafia, G21A mentor

anna-liisa.nurgamaa@rakvere.edu.ee

Aivi Leimann

bioloogia, G24A mentor

aivi.leimann@rakvere.edu.ee

Liisa Turban

keemia, G31 mentor (lapsehoolduspuhkusel)

liisa.turban@rakvere.edu.ee

Riho Kokk

füüsika

Raimo Maasik

füüsika

raimo.maasik@rakvere.edu.ee

Tiiu Laheveer

matemaatika, G35 mentor

tiiu.laheveer@rakvere.edu.ee

Hilja Roostik

matemaatika, G15A mentor

hilja.roostik@rakvere.edu.ee

Maria Savina

matemaatika

maria.savina@rakvere.edu.ee

Katrin Kütt

matemaatika

katrin.kutt@rakvere.edu.ee

Silja Risthein

matemaatika

silja.risthein@rakvere.edu.ee

Ivar Porn

matemaatika

ivar.porn@rakvere.edu.ee

Miina Roost

muusika

miina.roost@rakvere.edu.ee

Liitu meie meeskonnaga!

Meie siin Rakvere Riigigümnaasiumis hoiame alati silma peal heade ideede ja oskustega inimestel.