Rakvere Riigigümnaasium

Aadress

Lai tn 36, Rakvere,
Lääne-Virumaa 44308

Asenduspinnad Rakveres paiknevad 2022. aasta lõpuni Pikk tn 40 ja Rohuaia 12

E-R 8.00 – 16.30

Lilian Joonas

administraator, Pika tänava õppehoone

lilian.joonas@rakvere.edu.ee

5697 8608

Riin Undusk

administraator, Rohuaia tänava õppehoone

riin.undusk@rakvere.edu.ee

5697 8918

Sandra Valter

juhiabi

sandra.valter@rakvere.edu.ee

5699 4128

Liisa Puusepp

koolijuht

liisa.puusepp@rakvere.edu.ee

5697 2817

Mihkel Kangur

õppejuht

mihkel.kangur@rakvere.edu.ee

5699 3834

Ele Sööl

õppekorraldusjuht

ele.sool@rakvere.edu.ee

5699 4098

Kadri Mark

kommunikatsioonijuht , inglise keel

kadri.mark@rakvere.edu.ee

5697 9038

Kerli Kängsepp

kogukonnajuht

kerli.kangsepp@rakvere.edu.ee

5697 9232

Erko Jäär

IT-juht

erko.jaar@rakvere.edu.ee

Andri Võsokovski

õppenõustaja

andri.vosokovski@rakvere.edu.ee

5884 0087

Marika Eiskop

õppenõustaja

marika.eiskop@rakvere.edu.ee

Kärt Vilumets

õpikeskuse koordinaator

kart.vilumets@rakvere.edu.ee

Pille Beldman

informaatikaõpetaja / haridustehnoloog

pille.beldman@rakvere.edu.ee

Maarika Arimäe

eesti keel ja kirjandus

maarika.arimae@rakvere.edu.ee

Anne Erbsen

eesti keel ja kirjandus

anne.erbsen@rakvere.edu.ee

Anneli Raud

eesti keel ja kirjandus

anneli.raud@rakvere.edu.ee

Reet Bobõlski

eesti keel ja kirjandus

reet.bobolski@rakvere.edu.ee

Heli Kirsi

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

heli.kirsi@rakvere.edu.ee

Addo Ojasalu

ajalugu

addo.ojasalu@rakvere.edu.ee

Inna Veizenen

vene keel

inna.veizenen@rakvere.edu.ee

Svetlana Šutova

vene keel

svetlana.sutova@rakvere.edu.ee

Kristin Lekko

inglise keel

kristin.lekko@rakvere.edu.ee

Hegi Soosaar

inglise keel

hegi.soosaar@rakvere.edu.ee

Tuuli Länik

inglise keel

tuuli.lanik@rakvere.edu.ee

Kärt Maasik

inglise keel

kart.maasik@rakvere.edu.ee

Marika Kundla

saksa keel

marika.kundla@rakvere.edu.ee

Heidi Reisi

kunst ja kunstiajalugu

heidi.reisi@rakvere.edu.ee

Raili Rooba

kehaline kasvatus

raili.rooba@rakvere.edu.ee

Andres Pajo

kehaline kasvatus

andres.pajo@rakvere.edu.ee

Anna-Liisa Nurgamaa

geograafia

anna-liisa.nurgamaa@rakvere.edu.ee

Aivi Leimann

bioloogia

aivi.leimann@rakvere.edu.ee

Liisa Turban

keemia

liisa.turban@rakvere.edu.ee

Raimo Maasik

füüsika

raimo.maasik@rakvere.edu.ee

Tiiu Laheveer

matemaatika

tiiu.laheveer@rakvere.edu.ee

Hilja Roostik

matemaatika

hilja.roostik@rakvere.edu.ee

Maria Savina

matemaatika

maria.savina@rakvere.edu.ee

Katrin Kütt

matemaatika

katrin.kutt@rakvere.edu.ee

Carmen Keivabu

matemaatika

carmen.keivabu@rakvere.edu.ee

Liitu meie meeskonnaga!

Meie siin Rakvere Riigigümnaasiumis hoiame alati silma peal heade ideede ja oskustega inimestel.