Millal selguvad G1 õpilaskandidaatide vestluste ajad?

Tänaseks on kõik õpilaskandidaadid, kes tegid sisseastumistesti 22. aprillil, oma tulemused teada saanud. Kui Sul vähemalt kahes valdkonnas kolmest (eesti keel, matemaatika, loodusained) oli tulemus enam kui  30%, siis oled oodatud vestlusele. Kutsed vestlustele saadame välja hiljemalt 9. maiks.

Kutsutud õpilaskandidaatidega toimuvad sisseastumisvestlused alates 23. maist. Kuni 15-minutiline vestlus toimub veebikeskkonnas. Õpilaskandidaadil tuleb sisseastumisvestluse alguses näidata pildiga dokumenti (õpilaspilet, pass või ID-kaart) ja kindlasti on vajalik mikrofoni, kaamera ja internetiühendusega seade (arvuti või nutitelefon).

Sisseastumisvestlusel esitatakse küsimusi, millega hinnatakse õpilase kultuuri- ja väärtuspädevusi, ettevõtlikkuspädevust, õpipädevust ja suhtluspädevust.

Vestlusperiood lõpeb 22. juunil ning pärast seda tehakse õpilaskandidaadile teatavaks tulemused sisseastumiskeskkonna kaudu.

Küsimuste korral kirjutage ele.sool@rakvere.edu.ee.