Õpetajate päeva tunnustuste sadu Rakvere Riigigümnaasiumis

Võtame veelkord kokku meie selleaastase õpetajate päeva (ja nädala). Oli tõesti väga palju rõõmu ja tunnustamist!

⭐️G3 õpilased kuulutasid meie kooli aasta õpetajaks – Addo Ojasalu.

⭐️Meie õpetajad tunnustasid ise järgnevaid kolleege: Andres Pajo, Andri Võsokovski, Anna-Liisa Nurgamaa, Anneli Raud, Hilja Roostik, Inna Veizenen, Kadri Mark, Kärt Vilumets, Kristin Lekko, Kristlin Amor, Maria Savina, Marika Kundla, Lilian Joonas ja Riin Undusk.

⭐️5. oktoobril tunnustas Rakvere linn õpetajaid ning seal tõsteti esile meie õpetajate seast Kadri Mark.

⭐️6. oktoobril tunnustas VIROL Lääne-Viru Omavalitsuste Liit õpetajaid ning seal oli noore õpetaja nominentide hulgas ka meie õpetaja Addo Ojasalu. Noore õpetaja laureaat on meie valikaine õpetaja Reti Kokk ning Lääne-Virumaa gümnaasiumi õpetajaks nimetati Raimo Maasik.

⭐️7. oktoobril tunnustati Tartus Vanemuise kontserdimajas Eesti haridustöötajaid ning Aasta Gümnaasiumiõpetaja laureaadiks kuulutati Raimo Maasik.

Palju õnne kõikidele! Oleme siiralt rõõmsad ja uhked oma koolipere liikmete üle🥳🥳🥳