Prantsuse keele tunnis sai põnevaid juuste degusteerida

Prantsuse keelt valikainena õppivatel õpilastel oli suurepärane võimalus kohtuda tunnis Prantsuse Instituudi direktori asetäitja ja keelelise koostöö atašeega – külas käis Guillaume Raboutot, kellel oli õpilastele ka üks vahva kulinaarne üllatus.

Õpilased said teada, milliseid kohti Prantsusmaal tasub kindlasti külastada ja mida prantslased süüa armastavad. Pikemalt rääkis esineja juustudest ja teooriat kinnitas praktika, mille käigus said õpilased proovida erinevaid nö algajate tasemele mõeldud juustusorte.

Vastates lektori küsimustele, said õpilased proovida, mida nad prantsuse keeles juba öelda oskavad.

Kuna algajate taseme läbisid kõik üsna lihtsa vaevaga, siis järgmisel korral ootab õpilasi ees juba edasijõudnute juustuvalik.