SISSEASTUMISTEST 20.04.2024

Hea SISSEASTUJA! Esmaspäeva õhtul saatsime kõikidele õpilastele, kes kandideerivad meie kooli ja märkisid Rakvere Riigigümnaasiumi enda esimeseks eelistuseks, täpse info sisseastumistesti kohta. Kui mõni õpilane seda infot mingil põhjusel ei saanud, siis tuleks õpilastel anda endast märku läbi sisseastumine.ee infosüsteemi.

Sisseastumistest toimub meie koolimajas 20. aprillil kell 9.00 ning test on paberkandjal. Palume kohale tulla hiljemalt 15 minutit enne sisseastumistesti algusaega. Koolimaja on avatud alates kella 8.30-st.

Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart), pastapliiats, kalkulaator ja vahetusjalanõud.

Sisseastumistest on jagatud kolmeks osaks: eesti keel, matemaatika ja loodusained. Ülesannete sooritamiseks on kandidaadil aega kokku 135 minutit, iga testi osa jaoks 45 minutit.

Soovime sisseastujatele palju edu ja rahulikku närvi! 💚💙