Spordinädal

Möödunud nädalal olime mõnusalt sportlikud mitmel rindel.

Kõigepealt on aplausi välja teeninud meie õpilased Renita Priks, Kaarel Gustav Põldmaa, Martin Mones ja Kristjan Jaak Mälk, kes saavutasid Eesti Koolispordiliidu discgolfi osavusvõistlusel Tartus gümnaasiumide arvestuses kõrge III koha.

Palju õnne osavatele võistlejatele ja juhendajale Andres Pajole.

Spordinädala raames osalesime kogu kooliga ühiselt orienteerumispäeval Rakvere linnas.

Väljakutse võtsid vastu 102 võistkonda, sh ka õpetajad. Kõige kiiremad ja tragimad suutsid läbida raja kõik 25 punkti ja seega umbes 16 km. Maksimumpunktid (135) teenisid välja 11 võistkonda.

Aitäh, rajameister Raili Rooba!

Spordinädala lõpetuseks võtsid meie kooli õpetajad ja töötajad ette veel vägeva kajakiseikluse Aidu karjääris. 9-kilomeetrine matk pakkus maalilisi vaateid ja laadis vaimu puhta ja värske energiaga.

Suur aitäh kõikidele korraldajatele, osalejatele ja kindlasti ka ilusale ilmale, kes meid kõikidel sportlikel päevadel hellalt paitas ja hellitas ☀️