Tere tulemast meie perre, Kristlin Amor!

Suur rõõm on jagada uudist, et meie väeka kooliperega on liitunud kultuurijuht Kristlin Amor.

Kristlin on sündinud ja kasvanud Rakveres, siin koolis käinud ja lõpetanud ka Rakvere Muusikakooli. Kõrghariduse omandas neiu TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias, kus ta sai kätte kultuurikorraldaja paberid.

Viimati töötas Kristlin aga hoopis Tallinnas, rahvusvahelises ekspordiga tegelevas firmas, kus aitas vajalikke dokumente vormistada ja kontrollida.

Ta on mänginud saksofoni ligi 20 aastat ja selle aja jooksul kuulunud nii Tapa, Uhtna, Rakvere kui ka Aseri orkestritesse ja veel paljudesse muudesse suurematesse ja väiksematesse koosseisudesse. Hetkel mängib Kristlin põhikohaga Kunda linnaorkestris.

Kristlin on tegelenud ka rahvatantsu, laulmise ja näitlemisega ja korraldanud sündmuseid kooli pidudest suurte rahvusvaheliste konverentsideni välja.

Kristlin on kahe lapse uhke ema ning kodus ootavad teda peale laste ja abikaasa veel ka kaks tänavalt päästetud kassi – Miisu ja Matilda.