Mälumängurid tõid koju võidu

Ida-Virumaa loodus- ja täppisteaduste mälumängu etapp “Arukate õpilaste akadeemia” lõppes meie õpilaste jaoks võiduga. Palju õnne ja kiitus meie G3 mälumänguritele! Meie kooli esindasid Riki-Taavi Heinsaar, Siim Hobolainen, Kärt-Carmen Konsa ja Kelli Nõmme.

Lisaks klassikalistele küsimustele tuli õpilastel seekord lahendada ka paar veidi eksperimentaalsemat ülesannet: näiteks tuli kokku lugeda õlitilgas olevate molekulide arv ning lahendada Toila Auto-Motoklubi esindaja poolt esitatud mootorrattateemaline ülesanne.

Märkimist väärib fakt, et Toila Auto-Motoklubi esindaja oli oma mootorratta võistlusele suisa kaasa toonud ja sõitis sellega trepist üles neljandale korrusele aulasse.

Ida-Viru haridusklastri Hariduskopter poolt korraldatava kuueosalise Ida-Virumaa põhikoolide, gümnaasiumide ja kõrgkoolide noortele suunatud mälumängusarja eesmärgiks on innustada õpilasi süvenema enam täppis- ja loodusteaduste valdkonda, sidudes teoreetilisi teadmisi praktiliste näidete ja reaalse eluga.